Kaip efektyviai panaudoti dekoratyvinį akmenį interjero kūrime?

Daugybę metų dekoratyvinis akmuo yra nepakeičiama bet kokio interjero detalė, tad neverta stebėtis, kad toks pasirinkimas ir šiandien vienas populiariausių vidaus apdailos sprendimų, kuomet ieškoma tikrai ilgaamžių ir estetiškai patrauklių dekoratyvinių medžiagų.

Dekoratyvinio akmens panaudojimo galimybės gali būti beprotiškai  plačios, tad nieko nuostabaus, kad toks pasirinkimas dabar yra dažnai pasitaikantis sprendimas šiuolaikiniame interjere.

Nepaisant to fakto, kad natūralaus akmens panaudojimas gali sukelti tam tikrų rūpesčių – tai gali kirsti per kišenę finansiškai, akmenį ganėtinai sunku apdirbti, ir t.t., – šiuolaikinės interjero technologijos siūlo būtent  apdailos sprendimus.

Dekoratyvinio akmens privalumai

Vienas svarbiausių ir labiausiai vertinamų privalumų yra tai, kad šis produktas kainos atžvilgiu nėra ypatingai brangus, tad jis gali bųti panaudojamas net ir tuomet, kai interjero kūrimui nėra galimybių skirti daug finansų. Akmuo  gaminamas iš specialaus baltojo cemento, kuris padengiamas specialiais atmosferos poveikiui atspariais dažais, dėl ko ši medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu.

Dekoratyviniai akmenys pasižymi ypatingu atsparumu drėgmei ir temperatūros pokyčiams, tad jų panaudojimas galimas tiek interjero, tiek fasadų ir eksterjero apdailai.

Dekoratyvinis akmuo yra ganėtinai lengvas, todėl juo visiškai nesudėtinga dekoruoti ir kurti apdailos elementus. Tačiau jeigu pasirinktumėte natūralų  akmenį kaip alternatyvą, jo panaudojimas galėtų sukelti šiek tiek daugiau rūpesčių, ir tam  tektų skirti daugiau laiko bei pastangų.

 

Problemų nekils, jei interjero apdailai pasirinksite dekoratyvinį akmenį. Dekoratyviniai akmenys puikiai klijuojami iš esmės prie bet kokio paviršiaus, dėl ko toks sprendimas iš tiesų gali būti vertinamas kaip vienas praktiškiausių ir estetiškiausių. Dekoratyvinių akmenų pasirinkimo spektras yra be galo platus – toks akmuo gali būti įvairaus reljefo, formos ir įvairiausių spalvų, tad visuomet atrasite geriausias pasirinkimo galimybes.

 

Panaudojimo galimybės

Gana dažnai dekoratyviniais akmenimis  puošia židinius, sienas, kolonas, rūsį, laiptines ar svetainę. Pasitelkę visą savo fantaziją galėsite sukurti klasikinį ar patį  moderniausią dizainą, ir kuris šių pasirinkimų bus geresnis, tai priklausys tik nuo Jūsų pačių norų. Dekoratyviniai akmenys taip pat gana dažnai puošia namų fasadus, kaminus, lauko židinius ir poilsio zonas. Jei susidurtumėte su apsisprendimo sunkumais ir pasiklystumėte pasirinkimo galimybėse, tiesiog konsultuokitės su  Klinkeris Visiems specialistais, kurie jums duos aibę vertingų  patarimų ir pasiūlys optimaliausią variantą.

Turite klausimų?

Susisiekite patarsime