Planuojate keisti stogo dangą? Jei taip, tada ši informacija kaip tik Jums.

Namo stogas – tarsi jo veidas, tad nenuostabu, kad dažnas iš mūsų namo atnaujinimo darbus pradeda būtent nuo stogo keitimo planų. Šiandieninė rinkos pasiūla yra gana plati, todėl beveik kiekvienam iškyla klausimas kokią stogo dangą rinktis? Mes Jums patarsime kokia danga geriausia Jūsų namo stogui.

Pirmiausia renkantis stogo dangą reikia susikoncentruoti ties kokybę, ilgaamžiškumu, stiliumi, o tik paskui, įvertinus visus šiuos kriterijus, atsižvelgti į kainoraštį. Svarbu yra ne tik kiek kainuoja pasirinkta stogo danga, bet reiktų įvertinti ir medinės konstrukcijos išlaidas. Taigi, turėti ilgaamžį ir išskirtinį stogą su minimaliausiomis išlaidomis šiai dienai yra realus dalykas.

Tilcor – tai plieninė stogo danga, dengta iš abiejų pusių cinko aliuminiu Zincalume ir apsauginiu akriliniu sluoksniu, o viršuje pabarstytas natūralaus akmens skalūnas. Ši danga nebarška lyjant lietui, nekeičia spalvos, nesamanoja, atspari ugniai, vėtroms ir audroms. Yra ypač lengva, todėl nereikalauja didelių išlaidų mediniai konstrukcijai, be to lengva ir paprasta montuoti.

Kompozicinė čerpė Tilcor suteiks Jūsų namui estetinę, neeilinę išvaizdą bei prabangą. Šis stogas išsiskiria iš kitų ne tik vizualiai, bet ir gamintojo teikiama garantija. Kadangi Tilcor yra akredituotas ISO 9001 standartu, jis visapusiškai atitinka visus Europos standartus stogo dangoms.

Montavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=1dSsYTCW5eU&t=166s

Taip pat šios dangos išskirtinis profilis SHINGLE tinka dengti tiesiai ant lygaus seno stogo paviršiaus.

Video medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=zkMs81DyKHc

Ar verta tai atlikti pačiam?

Kai svarstoma apie stogo keitimas, svarbiausiu klausimu tampa tai, kokią dangą vertėtų pasirinkti. Galimybių yra ne taip ir mažai, todėl pasikonsultavę su specialistais galėsite atrasti geriausius pasirinkimus. Kai kurių stogo dangų montavimas yra gana greitas ir paprastas, tad kartais nusprendžiama šį darbą atlikti savarankiškai. Vis dėlto, tokia galimybė pasiteisina tikrai ne visada, taigi, kodėl vertėtų kreiptis į specialistus?

Stogo keitimas

Kokybę užtikrina ne tik stogo danga

Labai atsakingas darbas, kurį svarbu atlikti tinkamai. Tuo atveju, jei danga yra nekokybiškai sumontuojama, negalima būti užtikrintiems, kad  stogo danga tarnaus tikrai ilgą laiką, taigi, pasirūpinkite, kad tai būtų atliekama tinkama. Deja, tuo atveju, jei stogo danga yra nekokybiškai sumontuota, jai negali būti taikoma garantija, taigi, pagalvokite, ar tikrai verta šį darbą atlikti patiems.

Visada gali pagelbėti specialistai

Galite būti užtikrinti, kad specialistai pasirūpins tinkamu stogo dangos montavimu, ir jums neteks nerimauti, ar viską atlikote taip, kaip reikia. Nors paprastai yra pateikiamos instrukcijos, kaip turi būti atliekamas tačiau tai visada reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Jei nusprendžiama savarankiškai montuoti stogo dangą, toks darbas gali pareikalauti iš tiesų nemažai laiko bei pastangų, taigi, jei norite, kad viskas vyktų tikrai sklandžiai, kreipkitės į meistrus, kurie garantuos, kad yra atliekamas tinkamai.

Kiek gali kainuoti stogo keitimas?

Šios paslaugos kaina visada priklauso nuo to, kokia stogo danga yra pasirenkama, kokia yra stogo forma, koks jo dydis, ir t.t. Taip pat kainai įtakos turi ir tai, kokia bendrovė yra pasirenkama. Šiandien iš tiesų daug įmonių, kurios siūlo stogo dangos keitimą, turi savo internetines svetaines, kuriose teikiama informacija apie kainas, taigi, galėsite palyginti, ką gali pasiūlyti skirtingos kompanijos.

Net ir tuomet, jei atrodo, kad yra labai paprastas darbas, vertėtų pasvarstyti apie galimybę kreiptis į specialistus. Deja, tikrai ne visais atvejais yra paprasta pakeisti stogo dangą ir užtikrinti, kad tai būtų atlikta tikrai kokybiškai.

 

Turite klausimų?

Susisiekite patarsime