Klinkerinės trinkelės. Vienas iš tvarkingos ir funkcionalios aplinkos elementų yra grindinio takeliai. Pastarieji atlieka kelias funkcijas: pirma, jie reikalingi patogiam vaikščiojimui po kiemo erdvę, o antra, jie suteikia estetikos, tvarkos ir darnos įspūdį. Tiesa, šiandieninė rinka pažeria mums platų grindiniams skirtų medžiagų pasirinkimą, tarp kurių vieną aukščiausių vietų užima klinkerinės trinkelės, žavinčios prabangia, estetiška išvaizda ir ilgalaike eksploatacija.

Klinkerinės trinkelės grindiniui – ilgaamžės

Klinkeris yra viena geriausių medžiagų, kurią galima eksploatuoti lauke. Ji savo gaminiams perduoda labai vertinamas savybes, pavyzdžiui, atsparumą: šalčiui, drėgmei, vandeniui, saulės kaitrai, temperatūrų svyravimams ir kitam poveikiui iš aplinkos. O kalbant apie grindinį, tai tokios ypatybės yra nepaprastai vertingos, kadangi lauko sąlygos grindinį veikia nuolat.

Labai svarbu ir tai, jog šios trinkelės atsparios ne tik išorės poveikiui – jos gali pasigirti pavydėtinu atsparumu trinčiai, apkrovoms, net cheminiam poveikiui.

Verta paminėti ir tai, kad klinkeris yra nepaprastai tvirtas, jo gaminiai išlaiko dideles apkrovas, todėl trinkelės grindiniui iš klinkerio neabejotinai geriausias pasirinkimas. Jos atlaikys net labai dideles apkrovas, todėl jas drąsiai galima rinktis ne tik takeliams, net ir važiuojamosioms dalims, automobilių stovėjimo zonai šalia namų, transporto stovėjimo aikštelėms.

Norintiems estetikos ir grožio…

klinkerinės trinkelės
Klinkerio grindinys ir namo apdaila plytelėmis

Klinkerio trinkelės tikrai pelnys simpatijas tų, kurie savo aplinką kuria labai skrupulingai, renkasi tik aukštos kokybės gaminius, atsižvelgia į jų savybes ilgalaikėje perspektyvoje ir nori savo kiemo aplinkoje harmonijos bei grožio. Jei tai Jūsų poreikiai, tuomet trinkelės iš klinkerio juos tobulai atitinka.

Tokios trinkelės grindiniui net po daugelio metų išlaiko savo pradinę spalvą – neblunka nei veikiamos kritulių, nei saulės. Spalva labai natūrali ir graži. Plati spalvų paletė suteikia daug galimybių realizuoti bet kokias idėjas: tiek klasikines, tiek originalias. Klokite vienspalves trinkeles iš klinkerio arba derinkite kelių spalvų gaminius.

Bus nesunku išlaikyti estetiką, nes klinkerinės grindinio trinkelės lengvai prižiūrimo – jos nėra labai imlios nešvarumams, o atsiradusius tiesiog nuplaukite vandeniu. Tiesa, čia galime paminėti dar vieną šių gaminių privalumą – trinkelės sugeria lietaus vandenį, todėl ant grindinio netelkšos balos.

Klinkerinės trinkelės ir saugumas

Sutikite, šiltuoju metų laiku eiti basomis po savo kiemą yra tikras malonumas. Deja, kartais jį apkartina traumos, nutinkančios paslydus ant šlapio grindinio. Kalbėdami apie klinkerio trinkeles būtinai turime paminėti, kad jos yra saugios vaikščioti basomis, nes visiškai neslidžios!

Ieškantiems ilgaamžių trinkelių grindiniui KlinkerisVisiems.lt rekomenduoja rinktis tik iš klinkerio. Klinkerio trinkelės bus geriausias Jūsų pasirinkimas.

Klinkerio trinkelių kainos

Nežinodami užsakovų poreikio, kokios trinkelės domina, sendintos ar paprastos ir kokios spalvos, koks gamintojas, galima įvardinti tik preliminariai. Kaina gali keistis perkant itin didelį trinkelių kiekį arba kilti, jei klinkerio trinkelių pirksite paletę ar tik dvi. Jei ieškote tikrų vokiškų klinkerio trinkelių, kaina gali būti rimtesnė, apie 19 eurų už 1 kvadratinį metrą. Ne paslaptis, kad tokią kainą galima rasti tik akcijos metu. Sezono metu kainos gali kilti dėl atsiradusio per didelės paklausos ir stygiaus.

Kitos rūšys gali būti skaičiuojamos nuo 0,35 centų už vienetą. Tad tik išsiaiškinus Jūsų poreikius ir pasirinktos klinkerio prekės kiekį galėsime tiksliai įvardinti trinkelių kainą.

Naudinga atminti, kad kartu renkantis ir užsisakant iš KlinkerisVisiems.lt galima derėtis kainų.