Namai nuo pamatų iki raktų iš SIP plokščių

Namai nuo pamatų iki raktų iš SIP skydų/plokščių. Tikėtina, kad vargu ar būtų rasti asmenų, kurie nenorėtų pakeisti savo gyvenimo ir apsigyventi nuosavame name. Tačiau įvairūs niuansais nuo tokių minčių atgraso taip pat pat, bet taip yra mažai informacijos turinčių tarpe. Šiuolaikiškos technologijos su Buksvarus.lt specialistais siūlo SIP namus nuo pamatų iki raktų. O kaip kaina, paklausite? Nustebsite sužinoję, kad SIP namai iki raktų nekainuoja daug, vos 700-800 eurai už kvadratinį metrą – m2. Tad rimčiau pasidomėję galimybėmis sužino, kad SIP namai nuo pamatų iki raktų gali kainuoti mažiau nei kainuoja butas jų miesto centre.

Namai nuo pamatų iki raktų

Namai nuo pamatų iki raktų

Buksvarus.lt specialistai specializuojasi SIPinių namų projektavimu, gamyba ir statyba iki raktų įteikimo į rankas. Ir dar kartą nustebsite sužinoję, kad SIP namo projektai sukuriami vos per kelias dienas. Tačiau didžiausią nuostabą kelia SIP namų gamybos procesas, kuris priklausomai nuo projekto dydžio bei sudėtingumo gali užtrukti savaitę ar kelias. Taigi, kai po kelių savaičių SIP namas yra pagamintas – paruoštos visos namo sudedamosios dalys, per kelias dienas jis yra pristatomas į Jūsų sklypą namo statybai. Paskaičiavus terminą, SIP namas Jūsų kieme gali atsirasto kelių savaičių bėgyje, todėl tinkamai pasiruošus galima pradėti statybas. Faktiškai, Buksvarus.lt SIP namai iki raktų gali būti pastatyti vos per mėnesį ar kelis, prisimenant terminą ilginančius veiksnius – projekto sudėtingumą bei dydį. Žinoma, kad namai iki raktų įteikimo į rankas yra pastatomi be vidaus bei išorės apdailos.

Naudinga pasidomėti:

Kas yra SIP namai

Daugelis statytis individualų namą interesantų painioja SIP namus su moduliniais. Taip, panašumų yra, tačiau pradėjus gilintis į tai ką siūlo Buksvarus.lt specialistai galima rasti nemažai skirtumų. Paliekant palyginimus kitam kartui galima atsakyti, kad SIP namai iš Buksvarus.lt yra gaminami ne taip kaip kiti namai. Daugelis namų gamintojų SIP namų skydus gamina iš OSB (medžio drožlių ir sintetinių dervų mišinio) plokščių į tarpą tarp jų įklijuojant polistirolą. Buksvarus.lt SIPinių namų skydus gamina iš cementinių plokščių (medžio drožlių ir cementinio mišinio plokštės), kurių tarpe yra įklijuojamas polistirolas arba akmens vata. Ši technologija yra patentuota ir turi visus privalomus leidimus gamybai. Todėl nuo pamatų iki raktų pastatyti SIP namai yra labiau atsparūs drėgmei ir įvairiems išoriniams oro pokyčiams. Sužinoję kas yra SIP namai besidomintys nuosavo namo statybomis asmenys dvejoja mažiausiai iš kokių medžiagų statyti savo namą. Tačiau itin greitą kiekvieno apsisprendimą paskatina išgirsta SIP namo kaina.

SIP namai kaina

SIP namų kaina

Tie, kurie ieško pigaus namo, pasistatyti jį gali nepersistengiant su išlaidomis. Buksvarus.lt specialistai yra paskaičiavę ne vieno SIP namo ar didelio projekto kainą. Savo darbą išmanantys žino, kad įvardinus neperdėtą SIP namo kainą nuo pamatų iki raktų klientai neužtruks apsispręsti. Todėl SIP namai yra geriausias pasirinkimas, kurį siūlo naujausios Buksvarus.lt gamybos technologijos. SIP namų kainą pakelia pasirenkamos apdailos medžiagos. Akivaizdu, kad kuo brangesnės apdailos medžiagos, tuo SIP namo kaina bus didesnė. Kai kurių namų kvadrato kaina siekia net virš 1200 eurų. Jei vieni raktus į rankas gauna 80m2 SIP namą pasistatę vos už 65000-70000 eurų, tai kitų nuo pamatų statytas namas gali kainuoti ir virš 150 ar net 200 tūkstančių.

Namų iš SIP skydų charakteristikos

Tiems, kurie ieško statybų bendrovių, kurios stato namus iki raktų naudinga žinoti SIP namų pagrindines charakteristikas. Buksvarus.lt specialistai gamindami SIP namus iš cementinių plokščių turi didelį sąrašą charakteristikų, kurios gaunamos užsisakius A++ klasės namą.

  • SIP namai iki 80m2 nereikalingas leidimas statyboms – SLD;
  • Cementinės plokštės nesugeria vandens, todėl SIP skydai yra apsaugoti nuo oro temperatūrų pokyčio. Nepritraukdamos ir nesulaikydamos drėgmės cementinės plokštės neleidžia atsirasti įvairioms bakterijos, pelėsiui ir grybui. Lyginant su OSB plokštėmis, cementinės yra ilgaamžės;
  • Iš cementinių plokščių pastatytas SIP namas yra itin tvirtas;
  • Suklijuojami SIP skydai ir sustiprinami medvarščiais įgauna vientisumą. Todėl į namo vidų nepateks joks vėjo gūsis, net ir uraganinio vėjo dieną;
  • Vientisumą turintis SIP namas yra itin šiltas, todėl jo vėdinimui naudinga susimontuoti rekuperacinę sistemą;
  • Itin mažos išlaidos namo šildymui. Imant šių metų sausio 8 dieną, kai šalyje buvo 19-21 laipsnis šalčio, tie, kurie jau gyvena SIP namuose už sausio mėnesio šildymą sumokėjo vos nuo 50 eurų. Žinoma, išlaidos priklauso nuo apšildomo namo ploto, kuo jis didesnis, tuo didesnės išlaidos. Tačiau lyginant su neva pigiausiu šildymu dujomis, kai kurie SIP namų savininkai mokėjo mažiau;
  • Surinkus SIP skydus ir gavus raktus nuo lauko durų jame jau galima gyventi. Įsikūrus virtuvę, vonią ir miegamą kambarį galima pradėti gyventi;
  • Name bus išvedžioti inžineriniai tinklai ir rekuperacinė sistema;
  • SIP namas iki raktų pastatomas nuo pamatų, su langais ir lauko durimis. Nebijantiems statybinės aplinkos galima planuoti vidaus apdailą apsigyvenus.

Taigi, kaip matote, Buksvarus.lt gaminamų SIP namų technologijos svajonę turėti nuosavą namą gali paversti realybe nepersistengiant su išlaidomis. Štai kodėl daugelį Lietuvoje domina namai nuo pamatų iki raktų.

Klinkeris